W dniach 17 – 19 kwietnia 2023 r. już po raz czternasty spotkali się przedstawiciele Samorządów Uczniowskich Szkół Leśnych prowadzonych przez Ministra Klimatu i Środowiska. Tym razem organizatorem było Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi. Tegoroczne spotkanie odbyło się pod hasłem „Praktyczna działalność Rad Samorządów Uczniowskich i Młodzieżowych Rad Internackich”. W debacie uczestniczył Pan Zbigniew Kłosowski z Ministerstwa Klimatu i Środowiska oraz przewodnicząca Izabela Kożuch wraz z V-ce przewodniczącą Natalią Wiśniewską z Młodzieżowego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Naszą szkołę reprezentowały Natalia Półtorak, Nikola Kanarek i Anastazja Fros. Najważniejszy cel spotkania, czyli wymiana doświadczeń z innymi szkołami, był realizowany przez cały pobyt, nie tylko podczas oficjalnych spotkań. Na pewno wykorzystamy ciekawe pomysły naszych kolegów. Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie i możliwość poznania uroków Borów Tucholskich.