Numer telefonu

+48 32 285 74 18

Email

sekretariat@tlbrynek.edu.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

W dniu 3 czerwca uczniowie naszej szkoły : Weronika Skwara, Jagoda Gańczorz, Franciszek Matusyk i Jan Stanula uczestniczyli w ,,Bezpiecznym Pikniku Rodzinnym – za mundurem dzieci sznurem…” zorganizowanym przez Radę Dzielnicy Zabrze Śródmieście z okazji dnia dziecka. Była to świetna okazja do promocji naszej szkoły Lasów Państwowych. Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla odwiedzających nasze stanowisko. Można było samodzielnie zbić budkę lęgową dla ptaków, spróbować swoich umiejętności na symulatorze harwestera. Kołem fortuny też można było zakręcić i po udzieleniu prawidłowej odpowiedzi na trudne pytanie😉 można było otrzymać drobny upominek. Oczywiście podzieliliśmy się również sadzonkamii z innymi uczestnikami pikniku ufundowanymi przez Nadleśnictwo Brynek 🙂 Dodatkową atrakcją był występ naszej młodzieży z kółka muzycznego. Było super. 👍Zapraszamy do galerii.

Rekomendowane wpisy

Skip to content