Numer telefonu

+48 32 285 74 18

Email

sekretariat@tlbrynek.edu.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia. 2 września 2019 roku uczniowie uroczyście pożegnali wakacje, a przywitali nowy rok szkolny 2019/2020. Wielu uczniów przybyło do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy. Uroczystość rozpoczęła się, jak co roku, o godzinie 8.00, Mszą Świętą w przyszkolnej kaplicy. Dyrektor szkoły pan Ireneusz Gudowicz, serdecznie powitał wszystkich uczniów – w szczególności tych, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg naszej szkoły oraz rodziców i grono pedagogiczne. Po tym wystąpieniu głos zabrał pan Zygmunt Burzyński, pierwszy absolwent naszej szkoły, który w ramach upamiętnienia 80 – lecia wybuchu II wojny światowej podzielił się z zebranymi swoimi osobistymi wspomnieniami. Po części oficjalnej, uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami. Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.

Rekomendowane wpisy

Skip to content