Z okazji, jakże ważnego święta, którym jest Dzień Edukacji Narodowej, w Technikum Leśnym w Brynku odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca ten dzień. Miło nam było gościć reprezentantów Lasów Państwowych, którzy przybyli aby upamiętnić ten dzień razem z uczniami, rodzicami, nauczycielami i pracownikami obsługi i administracji oraz emerytowanymi pracownikami naszej szkoły. Pani Dyrektor Agnieszka Ohsmann złożyła serdeczne życzenia oraz odczytała list z Ministerstwa Klimatu i Środowiska a zaproszeni goście podzielili się ze zgromadzonymi swoimi wspomnieniami ze szkolnych murów. Uroczystość uwieńczył występ wokalny uczennic klas drugich i trzecich przy gitarowym akompaniamencie młodszych kolegów. Naszym nauczycielom i pracownikom życzymy samych sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym. Z leśnym pozdrowieniem – Darz Bór!